Kysy lisää

Asiantuntijamme auttavat sisältöön ja tekniikkaan liittyvissä kysymyksissä. Ota yhteyttä!

Kaikissa asioissa voit ottaa yhteyttä aina severi@sahkoinfo.fi - osoitteella, sieltä saat aina asiantuntijamme kiinni.


Superlisenssi
Kari Jaakola
kari.jaakola@sahkoinfo.fi


PK-lisenssi
Pentti Härkönen
pentti.harkonen@sahkoinfo.fi

TELE-lisenssi
Ville Reinikainen
ville.reinikainen@sahkoinfo.fi

RAU-lisenssi
Riikka Liedes
riikka.liedes@sahkoinfo.fi

TURVA-lisenssi
Veijo Kauppi
veijo.kauppi@sahkoinfo.fi


ST-kortisto
Pentti Härkönen
pentti.harkonen@sahkoinfo.fi


Sähköpätevyyden ylläpitokansio
Henrik Rousku
henrik.rousku@sahkoinfo.fi


Sähköalan työsuhdekansio
Inka-Liisa Ahokas
inka-liisa.ahokas@stul.fi

Tarjouslaskennan pakettirekisteri, Lomakkeet, Yksikkökustannuksia,  ja SEVERIN tekniikka
Juha Grönlund
juha.gronlund@sahkoinfo.fi

FEBDOK- ohjelmisto, Verkkokoulutus
Matti Orrberg
matti.orrberg@sahkoinfo.fi

Työmaahelppi
Henrik Rousku
henrik.rousku@sahkoinfo.fi

 

Myynti ja erillissopimukset
Kari Jaakola
kari.jaakola@sahkoinfo.fi


Tilaukset
http://kauppa.sahkoinfo.fi/
tilaukset@sahkoinfo.fi

 

Käyttäjätuki
severi@sahkoinfo.fi